02,12,2023

Aksident komunikacioni në qendër të Ferizajt, një i lënduar (Foto)

Must Read

Rreth orës 16  në qendër t Ferizajt,prapa postës kryesore, ka ndodhur një aksident komunikacioni i cili ka bllokuar komunikacionin  në qytet.

Në këtë aksident është  lënduar  një udhëtar i cili është dërguar  në emergjencën e spitalit të Ferizaj.

Sipas  dëshmitarëve okular deri te aksidenti ka ardhur  për shkak të mospërshtatjes së shpejtësisë në këtë pjesë të rrugës.

Policia e trafikut gjendet në vendin e ngjarjes dhe po merret me rastin.

13059520_10207559047592618_772230495_n 13023357_10207559047752622_1344052072_n 13059382_10207559047952627_965590986_n 13045540_10207559048472640_180546452_n 13081857_10207559048552642_984139609_n (1) 13081857_10207559048552642_984139609_n 13081929_10207559048672645_1380317328_n 13081812_10207559048712646_1253599403_n 13023567_10207559048792648_1865777140_n

 

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img