18,06,2024

2Ton publikon këngën e re “TMV”

Must Read

Reperi ferizajas, 2Ton ka publikuar projektin e ri të titulluar “TMV”. 

Kënga “TMV” është më videoklip. Teksti dhe muzika është bërë nga vetë reperi. 

2Ton ka qenë mjaft aktiv në dy muajt e fundit. Ai ka lansuar tre projekte në gjatë këtij viti.

Tre javë më parë ai publikoi këngën “Ciao” në bashkëpunim me reperin, Don Phenom.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Aliu: Nënkalimi për vetura dhe këmbësorë tek Stacioni i Policisë, tashmë ka mbyllur gjysmën e punimeve

Kryetari i komunës së Ferizajt, Agim Aliu, ka bërë të ditur se nënkalimi te stacioni i Policisë për vetura...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img