20,02,2024

Artistët ferizajas sjellin projektin e ri muzikor

Must Read

Artistet ferizajas sjellin projektin e ri muzikor i cili është xhiruar në muajin e kaluar.

Erik & Alban vijnë me këngën e radhës: “Hajde ti ma knena”

Edhe kësaj radhe për tekstin është kujdesur artisti i madh Mc Beka.

Në linkun më poshtë e gjeni video spotin e lartcekur

https://www.youtube.com/watch?v=cXtnmcRzFmw&feature=youtu.be&fbclid=IwAR2wmxLt7T_LjjlWPCXiV_QVkEviTjNGtSQ5-CPsTzRxRZK6b1rWzG9BV5M

https://youtu.be/cXtnmcRzFmw

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Diskutohet orari i barnatoreve për qytetin e Ferizajt

Sot është mbajtur konsultimi publik për plotësim-ndryshimin e Rregullores për caktimin e orarit të punës së veprimtarive afariste dhe...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img