20,02,2024

10 fotot më të jashtëzakonshme të viti 2016

Must Read

Më poshtë keni mundësi të shikoni fotografitë dhe të lexoni përshkrimin e ngjarjes së ndodhur, transmeton lajmi.net.

Protestuesja Leshia Evans është ndaluar nga autoritetet e ligjit në Luziana, gjatë demonstratave kundër vrasjes së Sterling Alton 9 korrik, 2016.

Gjatë fushatës zgjedhore në SHBA, Robin Roy reagon pasi Donald Tump e përshëndeti atë në një tubim në Loëell, Massachusetts 4 janar, 2016.

Jackeline, 26 vjeçare, mban djalin e saj 4- muajsh i cili ka lindur me deformime si pasoj e virusit Zika, Brazil, 11 shkurt, 2016.

Fëmijët refugjatë duke luajtur me një lodër pelushi me baltë në një kamp të improvizuar në kufirin greko- maqedonas. 15 mars, 2016.

Një grua me një tatuazh, Ziggy Stardust viziton një afesk të David Bowie në Brixton, në jug të Londrës, 11 janar, 2016. David Bowie, legjendë muzikore vdiq nga kanceri.

Gruaja që largoi nigjabin pasi fshati i saj ishte çliruat nga ISIS, Siri, 9 qershor, 2016.

Protestuesi që përdori raketën e tenisit për të kthyer një kuti gazi lotsjellës gjatë protestës për reformat e ligjit të punës në Francë, 2 qershor, 2016.

Londra një ditë pas Brexit, 24 qershor, 2016

Sulmi terrorist në Nicë të Francës, gjatë këtij sulmi vdiqën 86 persona, pasi një kamion u përplas në një turmë njerëzish që ishin duke e festuar një festë kombëtare në Francë, 14 korrik, 2016

Një simpatizant tek sa mban një flamur dhe zgjatet të prek veturën që mbante kufomen e Muhamed Ali gjatë funeralit, Kentucky, 10 qershor, 2016. /Lajmi.net/

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Diskutohet orari i barnatoreve për qytetin e Ferizajt

Sot është mbajtur konsultimi publik për plotësim-ndryshimin e Rregullores për caktimin e orarit të punës së veprimtarive afariste dhe...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img