Ferizaj

Ferizaj: Me 21% të votave të numëruara, PDK-AAK-NISMA kalon VV-në


Publikuar më:


Me 21% të votave të numëruara dhe të publikuara nga KQZ , PDK-AAK-NISMA kalon VV-në. Koalicioni me LDK-në është ende në vendin e tretë.

Ndiqni FerizajPress për cdo ndryshim në numrin e votave në Ferizaj

To Top