Sport

Vushtrria kafshatë e lehtë për Lubotenin


Publikuar më:


Ndeshja e javës së 11 e Superligës së Kosovës në volejboll u zhvillua në palestrën e sporteve ‘Bill Clinton’ në Ferizaj midis KV “Luboteni” dhe KV “Vushtrria” e cila përfundoi në favor të ferizajasve  me rezultat 3:0 në sete.

Volejbollistët ferizajas edhe pas kësaj fitore vazhdojnë  të kryesojnë tabelën në kuadër të garave të Superligës së Kosovës edhe pas javës së 11-të.

 

To Top