Ferizaj

Valon Bytyqi dhe Bardhyl Abazi sjellin kengen “Miku im” (Video)


Publikuar më:


Valon Bytyqi dhe Bardhyl Abazi sjellin kengen “Miku im”

Ashtu siç kishin paralajmëruar tani me dyshja,Valon Bytyqi dhe Bardhyl Abazi , sapo kanë  bërë publike bashkepunimin e tyre.
Artistët ferizajas i kënduan dashurisë. Ky projekt bartë pas vetes edhe një videoklip mjaft të bukur e që është bërë në qytetin e Ferizajt.

Që kjo këngë sa më e përgatitur punuan:
Muzika & teskti: Bardhyl Abazi
Orkestrimi:Shkumbin Azizi
Mix&Mastering: Buca
Video: Insidevideo

To Top