Show Biz

Urimet tejet emocionuese të Mozzikut dhe Loredanës për njëri-tjetrin


Publikuar më:


Mozzik dhe Loredana më të dashuruar se kurrë Ndonëse u përfolën shumë në media, ata deri vonë nuk e pranuan lidhjen e tyre. Madje Loredana Zefi në një intervistë në “Fol Shqip, në RTV 21, për reperin Mozzik thoshte se e kishte “djalë të hallës”, natyrisht me humor. Por asgjë nuk mbeti pa u zbuluar dhe zogjtë u zunë. Jo rrallë shprehen dashurinë për njëri – tjetrin, ndonjëherë me fjalë të koduara e ndonjëherë hapur. Por me hapur dhe ndjeshëm së sot nuk e bënë me parë. Ata kanë postuar fotografinë e njëjtë në Instagram, ndonëse mesazhet e ndryshme. “Urime Alarmi jem, urime dosti jem, urime pllumi jem ♥️ Urime Shën Valentini !”, ka shkruar Mozzik. Kurse jo më pak emocionues vjen edhe urimi i Loredanës: Ti je gjithqka per mua! Urime Shën Valentini ./21Media

Lexo me shume: http://rtv21.tv/urimet-tejet-emocionuese-te-mozzikut-dhe-loredanes-per-njeri-tjetrin/
© RTV21.tv

To Top