Ferizaj

Tre persona të maskuar grabitin një pompë derivatesh në Ferizaj


Publikuar më:


Tre persona të maskuar dhe me thika kanë hyrë në një pompë derivatesh në dhe kanë grabitur një shumë të parave.
Ngjarja ka ndodhur sot pasmesnate në magjistralen Ferizaj-Shkup.
Rastin në polici e ka raportuar punëtori i pompës i cili u kërcënua nga grabitësit. Viktima nuk ka pësuar lëndime trupore, ndërsa rastit ju kanë përgjigjur njësitet relevante policore.

To Top