Uncategorized

Tiranë: Vrau vëllain se donte të mbillte drogë në tokën e familjes


Publikuar më:


Panorama raporton sot se ai ka hasur në rezistencën e vëllait, Afrim Kallari dhe kjo ka sjellë përplasjen e ashpër fizike mes tyre. Fillimisht u tha se konflikti nisi për pronën, por gjithçka ndryshoi në momentin që efektivët e Policisë së Krujës bënë kontrollin e banesës, ku gjetën në një magazinë pranë saj 70 pako me bimë narkotike. Kontrolli u krye nga efektivët e Krujës.

Nëna dhe babai i dy vëllezërve thanë se nuk dinin gjë për drogën e gjetur.

The post Tiranë: Vrau vëllain se donte të mbillte drogë në tokën e familjes appeared first on Lajminet.

Comments
To Top