Uncategorized

Thyen arrestin e shtëpisë, shqiptari kapet mat me prostitutën në veturë


Publikuar më:


Foto Paolo Lazzeroni-Siena-: POLIZIA DI SIENA IN FORTEZZA

Policia ra në gjurmë të tij dhe e gjeti në makinë me prostitutën. Mësohet se ai për të humbur gjurmët kishte përdorur makinën e gruas për të shkuar deri në takimin me prostitutën, por duket se nuk mundi të shpëtonte dot, pasi u kap mat.

The post Thyen arrestin e shtëpisë, shqiptari kapet mat me prostitutën në veturë appeared first on Lajminet.

Comments
To Top