Uncategorized

Tetovari e plagos veten, derisa vinte revolen nën jastëk


Publikuar më:


Ilustrim

Sipas komunikatës, në Spitalin Klinik të Tetovës sot herët në mëngjes është sjellë personi F.A (1957) nga fshati Poroj, i plagosur nga një plumb në këmbën e majtë.

Mbrëmë rreth orës 23, F.A në shtëpinë e tij në, teksa e kishte vendosur nën jastëk armën, për të cilën posedon leje, aksidentalisht ka plagosur veten në kofshë.

Policia ka kryer inspektim në vendin e incidentit, ku ka gjetur revolen dhe karikatorin me 8 plumba, si dhe një gëzhojë.

Për shkak të seriozitetit të lëndimeve, F.A. është dërguar në Qendrën Klinike në Shkup.

The post Tetovari e plagos veten, derisa vinte revolen nën jastëk appeared first on Lajminet.

Comments
To Top