Uncategorized

Studentja nga Lezha pren damarët shkaku i provimit


Publikuar më:


Ilustrim

Ngjarja ka ndodhur një ditë më parë në qytetin e Lezhës dhe bëhet fjalë për një 22-vjeçare e cila ka prerë damarët.

Burimet policore lokale bënë me dije për “Panorama.al” se, Elvisa N., ka prerë damarët e dorës në banesën e saj në lagjen “Skënderbeg”. Ka qenë ora rreth 20.00 e mbrëmjes kur ajo në gjendje depresioni është përpjekur të vetëvritet.

Familjarët kur e kanë kuptuar e dërguan në spitalin rajonal ku iu dha ndihma e parë mjekësore. Tani ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Mësohet se 22-vjeçarja është studente në degën e infermierisë në Shkodër. Materialet për këtë rast u referuan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Lezhë, për vlerësime të mëtejshme.

The post Studentja nga Lezha pren damarët shkaku i provimit appeared first on Lajminet.

Comments
To Top