Sport

Srna – Barcelona, lajm i papritur


Publikuar më:


Kroati i Shakhtar Donetskut, ka pranuar një ofertë nga klubi katalunas, por ka gjasa ta refuzojë atë.

Kjo pasi që Srna fiton më shumë te Shakhtari, edhe pse gjendja e takseve është ndryshe në Ukrainë dhe ndryshe në Spanjë, përcjellë “lajmi.net”.

“Mundo Deportivo” shkruan që e vetmja gjë që mund ta shtyjë Srnan për t’i thënë “po” Barcelonës është ëndrra e tij e fëmijërisë, që një ditë të luajë për klubin katalunas. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top