Show Biz

Si e kopjon Nora Istrefi, Jenifer Lopez gati ne gjdo klip të saj!


Publikuar më:


Nora Istrfin e kemi parë gjithmonë me shumë stil dhe kinse te veqant derisa pamë se ajo gati se në gjdo klip të saj kishe kopjuar të famshmen Jenifer Lopez.

Me poshtë mund të shihni disa nga kopjimet e saj

To Top