Uncategorized

Shqiptari me kokë të prerë – Lirohen pronari grek dhe djali i tij


Publikuar më:


Foto nga vendi i ngjarjes ku u gjet koka e prerë e shqiptarit

Kjo pasi kishte dyshime që këta të kenë dorë në vrasjen e të riut.

Mirëpo hetimet nuk kanë gjetur prova më tepër për 70 vjeçarin dhe djalin e tij 43 vjeç, shkruan albeu. Ata do të hetohen në gjendje të lirë vetëm për akuzën e “armëmbajtjes pa leje” pasi mbanin armë në kasolle.

Kundër tyre pritet të mbahet seancë ditën e premte.

The post Shqiptari me kokë të prerë – Lirohen pronari grek dhe djali i tij appeared first on Lajminet.

Comments
To Top