Uncategorized

Shqiptari masakrohet me thika në Milano


Publikuar më:


Ilustrim

Siç shkruan media lokale, ngjarja ka ndodhur në tramin numër 15 të qytetit verior të Italisë, pranë vendit të njohur si “Porta Lodovica”.

I plagosuri është një shqiptar 18 vjeç, i cili është qëlluar disa herë duke marrë plagë të shumta në bark dhe në shpinë.

Gjendja e tij është e rëndë dhe ndodhet në rrezik për jetën. Policia thotë se është duke hetuar në lidhje me ngjarjen për të identifikuar sulmuesit e tij.

.

Comments
To Top