Uncategorized

Shqiptari kapet me kokainë e 109 mijë euro


Publikuar më:


Foto-ilustrim

Mediat italiane njoftojnë se i arrestuari është S. Serjani. Shqiptarit kokaina iu gjet në një makinë Peugeot 3007, ndërsa iu sekuestruan edhe dy makina të tjera, një “Audi A5 3.0 TDI” dhe një “Smart Fortwo”.

Në banesë, përveç parave, policia i sekuestroi ndër të tjera edhe një makineri që numëronte paratë dhe karta celulari.

The post Shqiptari kapet me kokainë e 109 mijë euro appeared first on Lajminet.

Comments
To Top