Uncategorized

Shqiptari bën për spital italianin


Publikuar më:


Policia Iitaliane, Arkiv

Ngjarja ka ndodhur të shtunën në mbrëmje dhe ka ndërhyrë edhe Policia në Casine di Ostra.

25-vjeçari nga Trecastelli,vendosi të ndërhyjë për të shpëtuar mikun e tij, të cilin shqiptari e goditi fillimisht me grusht.

Ai ra në pa ndjenja në tokë dhe më pas u dërgua menjëherë në spital në gjendje kritike. Hetuesit janë vënë në kërkim të agresorit shqiptar, i cili u largua menjëherë nga vendngjarja.

The post Shqiptari bën për spital italianin appeared first on Lajminet.

Comments
To Top