Sport

Shkarkohet Enrique, Barcelona gjen trajnerin e ri [FOTO]


Publikuar më:


Luis-Enrique-830x728

Luis Enrique nuk i ka punët mirë pas tre humbjeve radhazi në La Ligë dhe eliminimit nga Liga e Kampionëve.

Luis Enrique do të shkarkohet nga posti i trajnerit të Barcelonës në rast të dështimit në garë për titull në La Ligë.

Sipas të përditshmes, OK Diario, Enrique do të shkarkohet nga detyra nëse ekipi nuk e fiton La Ligë.

Në vend të ish trajnerit të Romës dhe Celta Vigos, Barcelona do ta angazhojë trajnerin e Athletic Bilbaos, Ernesto Valverde.

arjen-robben-bayern-munic-009-2_1461057686-5814892

Comments
To Top