Uncategorized

Shikoni operacionin kur 31 shqiptarë e italianë arrestohen për trafik droge (Video)


Publikuar më:


Operacioni policor

Operacioni i policisë italiane u bë në disa qytete njëkohësisht si në Milano, Bergamo, Breshia, Komo, Monza, Brianza, Siracusa dhe Vareze.

29 persona janë vënë në pranga, ndërsa dy të tjerë janë lënë në arrest shtëpie.

Personat e arrestuar trafikonin kokainë nga Holanda për në veriun e Italisë. Operacioni është koduar “Drexter”. Policia ka bërë të ditur se, dy prej shefave të këtij trafiku janë kapur në Tiranë.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=L1_mVR9wwcI?feature=oembed&w=640&h=360]

The post Shikoni operacionin kur 31 shqiptarë e italianë arrestohen për trafik droge (Video) appeared first on Lajminet.

Comments
To Top