Show Biz

Shikojeni Era Istrefin në foto bashkë me Will Smith dhe Nicky Jam


Publikuar më:


Era Istrefi po i mbërrin majat e suksesit. Tash edhe pjesë e këngës zyrtare të Botërorit, “Live it up”, së bashku me aktorin e famshëm Will Smtih dhe Nicky Jam.

Aktualisht janë në përgatitje edhe të videoklipit i cili pritet të publikohet më 07 qershor ndërsa do të këndojë finale të botërorit në Rusi më 15 korrik, shkruan Express.

Kënga, që pritet të lansohet edhe gjatë hapjes zyrtare të Kampionatit Botëror në futboll në Rusi, është një këngë ritmike dhe është lansuar ditë më parë në youtube ku shumë shpejt arritur afër 1 milion klikime.

To Top