Uncategorized

Serbi: Arrestohen 6 persona për trafikim të migrantëve


Publikuar më:


Migrantët duke ecur përgjatë kufirit me tela me gjemba të Hungarisë me Serbinë

Policia ka njoftuar sot se të dyshuarit u kishin marrë migrantëve deri në 1200 euro për kalim ilegal.

Sipas policisë, migrantët ishin nga Kosova dhe vendet afrikane dhe aziatike./rel

 

The post Serbi: Arrestohen 6 persona për trafikim të migrantëve appeared first on Lajminet.

Comments
To Top