Uncategorized

Sekuestrohen kanabis e celularë në burgun e Peqinit


Publikuar më:


Burgu/ Foto ilustrim

 

Forcat operacionale të Drejtorisë së Burgjeve po punojnë për identifikimin dhe kapjen e poseduesit të tyre.

Në vijim të hetimeve materialet i kaluan Prokurorisë së Elbasanit për veprime të mëtejshme për veprën penale “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve”.

The post Sekuestrohen kanabis e celularë në burgun e Peqinit appeared first on Lajminet.

Comments
To Top