Uncategorized

Saranda nderon Clinton-in për kontributin ndaj Kosovës (Foto)


Publikuar më:


Kështu ka bërë të ditur skulptori shqiptar Idriz Balani, shkruan lajmi.net

Ai ka bërë të ditur se kjo skulpturë e Clinton-it, do të vendoset në qytetin jugor në si falënderim për kontributin e familjes Clinton dhe Amerikës në përgjithësi, për kontributin për pavarësimin e Kosovës. /lajmi.net

The post Saranda nderon Clinton-in për kontributin ndaj Kosovës (Foto) appeared first on Lajminet.

Comments
To Top