Sport

Roma e fiton ndaj Lazios (VIDEO)


Publikuar më:


Në kuadër të xhiros së 15-të të Serie A në stadiumin ‘Olimpico’, Roma në cilësinë e mysafirit ka mposhtur 0:2 Lazion.

Strootman në minutën e 64’ dhe Nainggolan në minutën e 77’, shënuan për fitoren e Romës.

Roma me këtë fitore zë pozitën e dytë në tabelë me 32 pikë, katër më pak se Juventusi që kryeson.

Radja Nainggolan Super Goal – Lazio 0-2 AS Roma… by hqfootball2016

!@#$%^ by FootballLiveGoals

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top