Sport

Rashica – Neymar, kjo nuk pritej (Foto)


Publikuar më:


Rashica-650x358

Milot Rashica ka luajtur deri tani vetëm një ndeshje me Kombëtaren tonë, dhe në atë i futur në fushë si zëvendësues.

Gjithsesi UEFA në faqen e saj në rrjetin social “Twitter” nuk ka dyshime. Ai konsiderohet si Neymar i Shqipërisë.

Forma e jashtëzakonshme që po kalon te Vitesse të bën te besosh se ai mund të jetë edhe talenti që mund të shkëlqejë në Europian.

Mbetet të shohim nëse De Biasi do t’ia japë këtë shans.

238412

Comments
To Top