Sport

“Qeti” priti mysafirë special sot në Mitrovicë (FOTO)


Publikuar më:


Një grup tifozësh të Kroacisë pas përballjes me Kosovën në ‘Loro Boriçi’, kanë vendosur të ndalen në Kroaci, për t’i bërë një vizitë mikut të tyre, ‘Qetit’.

“Falemenderoj shoket nga Kroacia qe me ben vizite ne qytetin tim ne Mitrovice. TORCIDA”, ka shkruar ‘Qeti’ në Facebook, të cilës i ka bashkëngjitur edhe një fotografi.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6. 

.

Comments
To Top