Show Biz

Premierë: Mozzik vjen me surprizën për Loredanën


Publikuar më:


Pas suksesit të këngës “Te amo” të cilën e publikoi  në bashkëpunim me reperin gjerman Veyssel, Mozzik sot publikoi një projekt tjetër solo, shkruan rtv21.tv Kënga titullohet “Madam”, me tekst të vet Mozzik. Përmes vargjeve tregohet një histori dashurie e ndjeshme, ku reperi i thur lavde një vajze (që në klip personifikohet nga Loredana), e cila tregohet e durueshme edhe kur i dashuri i saj e teperon me veprime deri tek tradhtia. Kësaj radhe Mozzik ka bashkëpunuar me tjerë persona, (kjo pas largimit të tij nga “One Record). Producentë të saj janë Mikus dhe Macloud. Po ashtu kënga vjen e publikuar në një kanal të ri në Youtube “2 Euro”./21Media

To Top