Sport

Portugalia shkatërron Andorrën (VIDEO)


Publikuar më:


Kampionët Evropian, nuk kanë treguar aspak mëshirë ndaj Andorrës, duke ia shënuar gjashtë gola.

Në formë të lartë në këtë ndeshje, ishte Cristiano Ronaldo, që shënoi katër gola.

Cancelo dhe Silva, shënuan nga një në këtë fitore të Portugalisë.

All Cristiano Ronaldo Goals against Andorra… by gooooooooooal

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6. 

.

Comments
To Top