Sport

Pjesa e parë: Ukraina 1:0 Kosova (VIDEO)


Publikuar më:


Në stadiumin e Krakovës, Ukraina po e mund 1:0 Përfaqësuesen e Kosovës, me një gol të shënuar në minutën e 31’.

Ishte Artem Kravets që gjeti rrjetën e Samir Ujkanit, që në këtë pjesë pati disa intervenime të mira.

Artem Kravets Goal 1-0 Ukraine vs Kosovo by enjoylivehdi

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6. 

.

Comments
To Top