Uncategorized

Përdhunohet një vajzë shqiptare në periferi të Romës


Publikuar më:


Përdhunim, foto ilustruese

Mësohet se 2 persona kanë rrëmbyer vajzën nga rruga dhe më pas e kanë përdhunuar në lagjen Prenestina. Në pranga ka rënë një shtetas rumun, ndërkohë që është shpallur në kërkim edhe një person i dytë.

Vajza shqiptare ka mundur të largohet mëngjesin e sotëm nga kampi duke i kërkuar ndihmë kalimtarëve të parë. Prindërit e vajzës u kanë nisur një letër prindërve të lagjes në fjalë, duke kërkuar ndihmën e tyre për ta bashkëpunuar kundër krimit.

The post Përdhunohet një vajzë shqiptare në periferi të Romës appeared first on Lajminet.

Comments
To Top