Show Biz

Pas shumë angazhimeve, Gresa ka vendosur të relaksohet…Ja ku po i kalon pushimet…(FOTO)


Publikuar më:


Gresa Behluli është vajza e këngëtarës së njohur të muzikës popullore shqiptare, Shkurte Fejzës, po edhe vet është një këngëtare mjaftë e njohur dhe e suksesshme, transmeton ORAinfo.

Ajo pos si këngëtare, është edhe një femër shumë e bukur dhe atraktive, e këtë e dëshmon në ҫdo paraqitje të saj.

Kishte një verë mjaftë të ngarkuar me ahengje e angazhime të ndryshme, ndërsa tani siҫ duket ka vendosur që të relaksohet paksa.

Këtë e ka treguar vet ajo, përmes disa fotografive të postuara në Instagram, ku duket mjaftë e relaksuar…/ORAinfo/

To Top