Sport

Pa fitues në takimin Dortmund – Liverpool, mbetet gjithçka e hapur për në ‘Anfield’ (Video)


Publikuar më:


dortmund-liverpool

Dortmundi dhe Liverpooli kanë barazuar 1-1 në çerekfinale të Europa League. Divock Origi shënoi për 1-0 për Liverpoolin, mirëpo Mats Hummels barazoi në pjesën e dytë për Dortmundin.

https://www.youtube.com/watch?v=soG6qzDf2-w

https://www.youtube.com/watch?v=B992eYrtRpk

Comments
To Top