Show Biz

“Nuk kisha asgjë për të veshur”, Tea tregon detajet e propozimit nga Kristi


Publikuar më:


Ata janë një nga ciftet e njohur në Big Brother të cilët u dashuruan pas daljes nga shtëpia e njohur.

Tashmë dashuria e Kristit dhe Teas pritet  që të kurorëzojnë lidhjen e tyre në martesë. Por gjatë ditës së sotme ish-banorja e Big Brother Tea, ka ndarë me ndjekësit e saj disa detaje, pikërisht nga propozimi që ka marrë në Greqi nga Kristi

. “..naten qe kristi me beri propozimin me mori me vete ne Greqi pa mare asgje me vete as rrobabanjo as rroba asgje..kjo eshte nje nate ku une me kristin dolem ne club dhe ky vendim u vendos vetem disa ore me perpara se te shkonim..

une qe skisha asgje per te veshur vajta ne panik ku do gjeja tani nje dicka per te veshur qe do ma mbushte mendjen..por ja qe e gjeta kjo eshte nje kemishe nate qe ben 6€ e kam ngushtuar dhe e kam Shkurtuar vete me dore.. e kam kobinuar me nje rrip dhe me nje pale vethe te kuqe..dhe ja resultati..thjesht doja ta ndaja me ju kete detaj. P.s : takat i kam me vete ne makine gjithmone.. @kristibeckaamore te dua shume,”-përfundon Tea në rrjete sociale./Gazeta Express/

 

To Top