Show Biz

Nuk do ta besoni si është dukur 4 vite më parë e dashura e Mozzik-ut (Foto)


Publikuar më:


Mozzik dhe Loredana janë një nga çiftet më të dashura, por edhe më të komentuara në të njëjtën kohë.

Ata edhe pse larg njëri me tjetrin po arrijnë mjaftë mirë ta mbajnë lidhjen e tyre, madje kohëve të fundit janë bërë të pandarë, shkruan Indeksonline.


Loredana përveç si e dashura e Mozzik-ut, ajo shpesh komentohet edhe për dukjen dhe stilin e saj, megjithatë krejt ndryshe është dukur para katër viteve. Brune me vetulla natyrale dhe sigurisht më e re në moshë, ajo dallon shumë nga imazhet e sotme./Indeksonline/

To Top