Sport

Nesër Ferizaj takohet me Feronikelin


Publikuar më:


Nesër të gjithë së bashku drejtë fitores!

Nesër skuadra jonë zhvillon ndeshjen e javës së 4-të në Ipko Superligën e Kosovës në futboll ku takohet me Feronikelin, në një ndeshje që pritët të jetë mjaftë interesante dhe e bukur për shikuesit.

Skuadra jonë do të kërkojë fitoren e dytë në kampionat, për të vazhduar drejtë synimeve, po që ka një kundërshtar mjaftë të fortë si Feronikeli që e kërkon fitoren gjithashtu.

Djelmoshat tanë kanë nevojë për mbështetje për të arritur një rezultat pozitiv, andaj nesër ejani të gjithë në stadium.

KF Ferizaj ju fton të gjithëve që nesër të jeni në mbështetje të djelmoshave tanë, pasiqë mbështetja juaj na jep motiv shtesë për të vazhduar tutje.

Të gjithë së bashku drejtë fitores.

#ForcaFerizaj.

To Top