Show Biz

Nënën e re e zë belaja, ja çfarë shkruan Loredana


Publikuar më:


Një muaj më parë çifti i njohur i showbizit Mozzik dhe Loredana u bënë prindër të një vajze të cilën e pagëzuan me ermin e veçantë, Hana.

Dyshja është shumë aktive në rrjetet sociale dhe vazhdimisht kanë publikuar foto të vogëlushes duke treguar se ndonëse në një moshë shumë të re ata po e shijojnë shumë këtë periudhë. Mirëpo, si çdo nënë e re dhe për Loredanën kanë nisur hallet e gjumit.

Këngëtarja e njohur ka publikuar disa foto në ‘Instastory’, teksa shihet e shtrirë në shtrat së bashku me Hanën dhe Mozzik. Në njërën foto ajo ka fotografuar vajzën dhe pranë saj ka shkruar: “Hana fjeti, tani të ngrihem të heq make up-in”.

Ndërsa në foton tjetër ku shihet e shtrirë pranë Mozzik ut, Loredana ka shkruar: “Edhe Mozzik më në fund fjeti, ai është më keq se Hana”.

To Top