Ferizaj

Në Papaz të Ferizajt digjet një veturë (Video)


Publikuar më:


Rreth orës 22:00 në fshatin Papz të Ferizajt është djegur  një veturë.

Dëshmitarë të cilët  kanë  qëlluar rastësisht  në vendin e ngjarjes dhe që kanë dërguar edhe foto në redaski thonë së nuk dihet e kujt është vetura dhe as arsyet e djegjes së veturës.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë zjarrëfikësit dhe policia  e cila po merret me rastin .

Nuk raportohet për të lënduar.

To Top