Lajme

Në ora 15:00 jepet vendimi për vizat


Publikuar më:


Bashkimi Evropian përmes një komunikate për shtyp ka bërë të ditur se në orën 15:00 do të jepet lajmi për rekomandimin pozitiv për liberalizimin e vizave për Kosovën.

“Në orën 15:00 do të ketë një konferencë për shtyp në mes të komisionarit Dimitirs Avramapolous dhe Ministrit të brendshëm të Kosovës, Skënder Hyseni”, thuhet në njoftimin e BE-së.

Comments
To Top