Ferizaj

Përle shje në Ferizaj – ar restohen disa persona (VIDEO)


Publikuar më:


Sot rreth orës 22:30 ka ndodhur një për leshje fizike midis disa personave në rrugën “12 Qershor” në Ferizaj.

Një qytetar ka dërguar video nga vendi i ngjarjes, nga ku mund të vërehet se Policia ka arr estuar disa persona.

Sipas këtij lexuesi, në pë rleshje janë përfshirë gjashtë persona – katër vajza dhe dy djem, të cilet janë shoqëruar për në stacion policor.

Klan Kosova ka provuar të kontaktojë me zëdhënësin e Policisë për këtë rajon për të marrë më shumë informata rreth këtij rasti, mirëpo deri me tani nuk ka marrë përgjigje./ Klan Kosova

klankosova.tv

To Top