Sport

Mposhti Xhakën dhe Arsenalin, super-festë nga tifozja seksi e Cityt (FOTO)


Publikuar më:


Charlie duket e mrekullueshme në setin e saj të fundit.

Ajo është një tifoze e flaktë e Manchester Cityt dhe u gëzohet fitoreve të kësaj skuadre.

Charlie e ka festuar fitoren ndaj Arsenalit deri në orët e para të mëngjesit.

Don’t forget to vote #pmoymexico @playboymx link in bio!! #missdecember#christmasbunny

A photo posted by charlie riina (@charlieriina) on Sep 6, 2016 at 2:38pm PDT

 

@138watertm happy fall ! #favseason 🍑🎃🎃🎃🎃🎃🎃

A photo posted by charlie riina (@charlieriina) on Sep 22, 2016 at 9:53am PDT

@raadrahman

A photo posted by charlie riina (@charlieriina) on Nov 1, 2016 at 2:34pm PDT

Cause she’s Naughty by nature @jonathan_leder

A photo posted by charlie riina (@charlieriina) on Nov 24, 2016 at 6:48am PST

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top