Show Biz

Mozzik nuk ndalet, paralajmëron projektin e tretë brenda javës!


Publikuar më:


Reperi i njohur, Mozzik javën e kaluar publikoj dy projekte në të njëjtën kohë, ‘Stari Mahalles’ dhe ‘Glock’.

Ndërsa, ai nuk e ka ndërmend të ndalet me kaq, Mozzik tani ka paralajmërua një tjetër projekt i cili publikohet sonte në mesnatë, shkruan Indeksonline.

Kënga e re e Mozzik do të vije në bashkëpunim me reperin e njohur gjerman, Luciano.

“Sonte ‘Pinocchio’ në ora 23:59, Spotify, Youtube”, ka shkruar Mozzik.

Ndërsa edhe Loredana pritet që sonte në të njëjtën kohë të publikoj projektin e ri ‘Jetzt Rufst du an’./Indeksonline/

To Top