Sport

Messi – Ronaldo, padyshim kjo është fotografia e vitit (FOTO)


Publikuar më:


Njëra nga fotografitë më të mira nga kjo ndeshje, është ajo e Lionel Messit dhe Cristiano Ronaldo.

Dy yjet më të mëdhenj të futbollit botëror janë fotografuar afër njëri-tjetrit, për të nxjerrë fotografinë më të mirë të këtij sezoni në futboll.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top