Sport

Maradona “tallet” me Real Madridin


Publikuar më:


Madje, legjenda e futbollit argjentinas mendon që mes dy skuadrave nuk ka dallim të madh.

“Mendoj që Reali duhet të jetë shumë i kujdesshëm në ndeshjen me Napolin. Nuk ka shumë diferencë mes Realit dhe Napolit”, deklaroi Maradona, përcjellë “lajmi.net”.

Ish-futbollisti i Napolit ka akuzuar rëndë presidentin e këtij klubi, De Laurentiis, duke u shprehur se ai “e shet edhe gruan për para”. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top