Ferizaj

Luboteni shkon në finale të Kupës


Publikuar më:


Ferizaj.09.12.2017. Luboteni shkon në finale të Kupës së Federatës së Volebollit të Kosovës.
Volejbollistët e Lubotenit me fitoren kundër Drenicës kanë siguruar ndeshjen në finalen e Kupës së Federatës së Volejbollit të Kosovës.
Drenicasit ishin “kafshatë” e lehtë për ferizajasit të cilët fituan këtë ndeshje me rezultat 3: në seta (25:16) (25:15) dhe (25:10)
Ndeshja e finale për Kupën e Kosovës do të zhvillohet nesër në Palestrën e Sporteve Bill Clinton në Ferizaj ku volejbollistët e “Lubotenit” do të takohen me Prishtina Voley.
Ndeshja finale zhvillohet ora 19:00.

Shfrytëzimi i materialeve të ferizajpress.com nga ndonjë website ose medium tjetër, pa e cekur burimin e materialit, është shkelje e drejtave autoriale dhe është i ndaluar.

Redaksia| Tel: +383 44 733 733
E-mail: redaksia@ferizajpress.com

Marketing| Tel: +383 49 806 106
E-mail: marketing@ferizajpress.com

Facebook

To Top