Ferizaj

Luboteni fitues i Kupës së Kosovës


Publikuar më:


Ka përfunduar ndeshja finale për Kupën e Kosovës ndërmjet Kv Luboteni dhe KV PEJA me fitoren e ekipit ferizajas.

Luboteni – Peja 3:0
Edhe njëherë lojtarët e Lubotenit treguan se janë lider në volejbollin kosovarë.

Ky është formacioni zyrtarë i ekipit të Lubotenit, i cili i solli Ferizajt Kupën e dytë të Kosovës brenda ditës, pas asaj të KV Kastrioti të cilët pak orë më parë u shpallën fitues .

To Top