Show Biz

Loredanës i ndodh e papritura në instagram


Publikuar më:


U dyshua se vodhi afro 1 milion franga nga çift zviceran, por reperja e njohur Loredana nuk e ka ndërmend të ndalet me projekte muzikore.

Pas skandalit në të cilin u përfshi, ajo publikoi edhe dy këngë të tjera që tashmë numërojnë miliona klikime në kanalin Youtube.

Madje Loredanës i ndodhi e papritura e bukur në Instagram pasi i janë shtuar 300 mijë ndjekës më shumë.

.

Kujtojmë se së fundmi ka thënë se nuk do të ndalet edhe pas vdekjes së babait dhe se ndihet e lumtur që ai arriti ta sheh suksesin e saj.

To Top