Show Biz

Loredana shtatzënë? Ky është reagimi i papritur i Mozzik


Publikuar më:


Ditë më parë u raportua që Loredana Zefi, e dashura e reperit Mozzik është shtatzënë, shkruan. I gjithë dyshimi erdhi deri tek disa postime të saj në InstaStory ku ajo vazhdimisht postonte fëmijë.

Mirëpo pas këtij lajmi ka reagur i dashuri i Loredanës, Mozzik. Ai publikoi fotografi me të dhe ka bërë të ditur që e dashura e tij po vije me një këngë.

Ky është postimi i plotë i tij.

To Top