Sport

Lojtari i dhuron fanellën tifozit, shikoni çfarë ndodhi pastaj (Video)


Publikuar më:


Screen-Shot-2016-04-25-at-10.22.51-AM

Ndeshja në mes të Trabzonspor dhe Fenerbahce të dielën në ligën turke padyshim se e njollosi futbollin turk.

Ndeshja u ndërpre në pjesën e dytë, kur një tifoz sulmoi si i çmendur një nga gjyqtarët.

Pasi ndeshja u ndalua, ylli i Fenerbahces Luis Nani, i dhuroi fanellën e tij një tifozi të Trabzonsporit, ndërsa tifozët tjerë të këtij ekipi u treguan të dhunshëm ndaj tifozit me fanellë, për shkakun se ai pranoi fanellën e kundërshtarit.

Shikoni pamjet më poshtë. /Gazeta Blic/

Comments
To Top